TRENER PERSONALNY - CENA

MIĘDZYNARODOWE, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALNE, HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Naucz się swojego ciała 
Osiągnijmy Twój cel!

Image by Fabian Blank

OFERTA

CENNIK

Interesuje Cię skuteczny trening? Chcesz zadbać o kondycję swojego organizmu? Masz swój cel, jednak nie wiesz, jak go zrealizować? W każdym przypadku pomoże nasz trener personalny we Wrocławiu.

 

Zależy nam przede wszystkim na komforcie naszych klientów. Cena pomocy naszego trenera personalnego we Wrocławiu jest z tego powodu dobierana w sposób indywidualny, co jest zależne od ilości koniecznych spotkań, poświęconego czasu itd. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Trener personalny Krystian Izert posiada ponad 10-letnie doświadczenia. W tym czasie zdobył potrzebną wiedzę, kwalifikacje i umiejętności, by skutecznie pomagać klientom. Nie bez powodu zaufało nam tak wiele osób. W każdym przypadku stawiamy na pełen profesjonalizm i atrakcyjne ceny!

 

Naszym celem jest nie tylko pomoc w osiąganiu celów, ale przede wszystkim zwiększanie świadomości klientów pod względem prawidłowości wykonywanych ćwiczeń, a także istotności aktywności fizycznej w życiu i tego, na jakie jego sfery przekłada się odpowiednia wydajność organizmu.

 

Nasza firma specjalizuje się w korekcji wad postawy, rekompozycji sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, wzmocnieniu gorsetu stabilizującego, mobilizacji i rozciąganiu, kalistenice, fizjoterapii, street liftingu, gimnastyce sportowej dla osób dorosłych, elementach trójboju siłowego, ćwiczeniach z kettleball, treningach przygotowania merytorycznego.

 

Zapraszamy do kontaktu!