KALISTENIKA - TRENING Z WŁASNĄ MASĄ CIAŁA

MIĘDZYNARODOWE, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALNE, HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Naucz się swojego ciała 
Osiągnijmy Twój cel!

18955036_1575857525788595_79201186332982

OFERTA

KALISTENIKA

Odpowiednia kondycja fizyczna jest niesamowicie ważna dla każdego człowieka, nie tylko pod kątem wydajności organizmu, ale też dobrego samopoczucia! Istnieje wiele sposobów na skuteczny trening, a spośród nich coraz częściej stosowana jest kalistenika.  Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, to serdecznie zapraszamy do współpracy! Pomoc trenera osobistego pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele i zyskać lepszą kondycję!

 

Czym jest kalistenika?

 

Klistenika to słowo wywodzące się z języka greckiego, łączącego kallos – piękno i sthentos – siła. Określa się tak ćwiczenia z własnym ciężarem. Wiele osób nie kojarzy tej nazwy, choć z pewnością niejednokrotnie wykonywało trening w tej postaci. Szkolenie kalisteniki uczy bowiem odpowiedniego robienia znanych wszystkim brzuszków, pompek, przysiadów itd. Są to przecież ćwiczenia znane z lekcji WF! Dzięki nim można wzmocnić wszystkie partie mięśniowe, zredukować wady postawy oraz bóle mięśniowe i wiele więcej!

 

Oferowany przez nas trening z własną masą ciała we Wrocławiu jest atrakcyjny przede wszystkim pod względem braku konieczności używania specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu ćwiczyć można praktycznie wszędzie – wystarczy tylko odrobina chęci i czasu!

 

Podobnie jak w przypadku różnych innych sposobów treningu, kalistenika także musi być uprawiana w sposób dostosowany do konkretnej osoby. Uznaje się, że najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest ciągłe, harmonijne utrudnianie treningów. Chodzi o zwiększanie liczby powtórzeń, dołączanie nowych ćwiczeń itd. Dla osoby niedoświadczonej zaplanowanie treningu może być trudnym zadaniem, dlatego właśnie nasz trener kalisteniki we Wrocławiu zaprasza do współpracy. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego możesz mieć pewność, że ćwiczenia z własnym ciężarem dadzą odpowiednie efekty.

 

Co więcej, kalistenika pozwala stosunkowo szybko zobaczyć efekty treningu. Nawet po miesiącu na ciele pojawi się zarys mięśni, nogi będą smuklejsze, a pośladki podniesione. Dzięki temu redukcji może ulec także cellulit.

 

Oferujemy pełen profesjonalizm i rzetelne podejście trenera. Pracuje z nami również wykwalifikowany fizjoterapeuta oraz dietoterapeutka. Bogate doświadczenie i zdobyta wiedza specjalisty to klucz, by Twoje ciało mogło w odpowiedni sposób się rozwijać! Ceny naszych usług są dobierane indywidualnie.

 

W razie zainteresowania lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy potrzebnych odpowiedzi i umówimy termin spotkania!