TRENING PERSONALNY (OSOBISTY)

MIĘDZYNARODOWE, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALNE, HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Naucz się swojego ciała 
Osiągnijmy Twój cel!

Image by Annie Spratt

OFERTA

TRENING PERSONALNY

Jeżeli zależy Ci na poprawnej sylwetce i dobrej kondycji fizycznej, to trening personalny jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie! Prowadzimy zajęcia we Wrocławiu, dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców tej i okolicznych miejscowości. Dlaczego trening osobisty to dobra decyzja?

 

Pewnie każdy człowiek zdaje sobie sprawę, że aktywność fizyczna jest ważna. Z drugiej strony jednak trzeba wiedzieć, że musi on być odpowiednio przeprowadzony względem osoby trenującej. Tylko dzięki temu zamierzone cele zostaną osiągnięte! W tym właśnie pomaga trening osobisty. Podczas układania planu pracy uwzględnione zostaną także indywidualne aspekty, takie jak np. słabe ogniwa, cele treningowe, predyspozycje, regeneracja, budowa sylwetki itd.

 

Korzystanie z profesjonalnej pomocy trenera pozwala wykonywać wyłącznie dobrze dobrane ćwiczenia. Uwaga specjalisty jest istotna, ponieważ podczas treningu mogą pojawić się błędy, które szybko zostaną skorygowane, a w przeciwnym wypadku można nawet pogłębić wady postawy! Przy tym wszystkim trening personalny jest ciekawy i ciągle urozmaicany. Dzięki temu ćwiczenie nie tylko daje dobre efekty, ale jest także świetną zabawą!

 

Trening osobisty we Wrocławiu nie opiera się wyłącznie na wykonywaniu ćwiczeń, ponieważ rolą trenera jest również  wspieranie klienta, by ten nie tracił zapału do swojej pracy.

 

W przypadku pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszelkie  niewiadome kwestie, a z zainteresowanymi umówimy się na spotkanie.

TRENINGI PERSONALNE ODBYWAJĄ SIĘ NA TERENIE WROCŁAWIA